Terugslag ventiel
Aluminium FBAs voor zuurstof reduceerventiel 3/8 L – max. debiet 40 mc/h Alle FBAs zijn gemaakt in overeenstemming met UNI EN ISO 730.
Eigenschappen:
- Stopt terug slagen
- Stopt gas terugstromen
- Laat overdrukken af
Productafmetingen:
| Length | 102 mm |
|---|---|
| Width | 16 mm |
| Height | 16 mm |
| Weight | 0,165 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,17 kg |