Transportwagen voor lasapparaat, fles en toebehoren / laswagen
Deze robuuste laskar heeft een gekanteld bovenschap voor makkelijke toegang tot knoppen, 4 laden voor extra opslag ruimte en twee kettingen om de gasfles veilig te borgen
- maximale capaciteit in gewicht = 45kg
- afmetingen bovenste schap = 438 x 290mm
- afmetingen onderste schap = 700 x 290mm
- afmeting lade = 330 x 218 x 76mm
- voorste zwenkwielen = 76 x 20mm
- achterste bokwielen = 185 x 38mm
- afmetingen = 705 x 420 x 775mm
Productafmetingen:
| Length | 705 mm |
|---|---|
| Width | 420 mm |
| Height | 775 mm |
| Weight | 25,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 890 mm |
|---|---|
| Width | 345 mm |
| Height | 395 mm |
| Weight | 27,50 kg |