Lashandschoenen
Suède lederen handschoenen voor MIG- en elektrode lassen. De versterking op de handpalm vermindert slijtage door het hanteren van de toorts.
- comfortabele pasvorm en gemakkelijk af te trekken
- zachte en katoenen voering
- versterking voor de toortshandgreep
- maat = 11
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 340 mm |
|---|---|
| Width | 290 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,40 kg |