Slobkousen / schoenovertrekken / beenkap
Suède lederen schoen- en beenbeschermers. Comfortabel om te dragen: veter- en klittenbandsluiting.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 330 mm |
|---|---|
| Width | 330 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,40 kg |