De TIG-lashandschoenen, speciaal ontworpen voor TIG-lassen. Gemaakt van hoogwaardig geitenleer, bieden deze handschoenen uitstekende duurzaamheid, slijtvastheid en comfort. Dankzij de rundsplitlederen mouwen zijn ze gemakkelijk aan en uit te trekken, terwijl het duimontwerp gerbuikscomfort vergroot. Het gladde leer zorgt voor verbeterde behendigheid, waardoor u nauwkeurige controle heeft over uw laswerkzaamheden.
We bieden deze TIG-lashandschoenen aan in maat L (10'), XL (11'), XXL (12'), zodat ze perfect passen bij de meeste handen.
Specificaties
| Materiaal | Geitenleer, Cowsplit leather (cuff material) |
| Handschoenmaat | XXL (12') |
| Toepassing | TIG-lassen |
| Voering | Geen |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 380 mm |
| Productbreedte | 180 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 0,19 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 380 mm |
| Verpakkingsbreedte | 180 mm |
| Verpakkingshoogte | 0 mm |
| Gewicht | 0,19 Kg |