Lasdraad SG2 migdraad staal
Deze INE SG2 MIG lasdraad is geschikt voor ongelegeerde en fijnkorrel staalsoorten. Het is een SG2 MIG lasdraad conform AWS E70S-6.
Deze lasdraad wordt gebruikt voor het lassen van machines, voertuigen, bruggen, tanks en in de scheepsbouw.
- merk = INE
- dikte = 1,0mm
- spoelmaat = D200
- SG2
- geschikt voor = staal
- CO2 M21
- 5kg rol
Chemische analyse:
C 0.07
Si 0.80
Mn 1.40
Normen:
AWS A 5.18 / ASME SFA 5.18: E70S-6
AWS A 5.18M / ASME SFA 5.18M: E48S-6
EN ISO 14341-A: G 46 4 M21 3Si1
EN ISO 14341-A: G 42 2 C1 3Si1
Certificaten:
TÜV - DB - ABS - DNV - RINA - GL - LRS
*Certificaten zijn op aanvraag verkrijgbaar
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 5,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 210 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 210 mm |
| Weight | 5,31 kg |