Lasdraad MIG
Deze INE 316 RVS lasdraad is geschikt voor het verbinden van gelijk- en ongelijksoortige typen RVS. Het is een MIG lasdraad RVS conform AWS E316L-Si. Deze lasdraad is geschikt voor toepassingen waar een hoge mate van roestwerendheid gewenst is.
- merk = INE
- dikte = 0,8mm
- spoelmaat = D100
- type = 316LSi
- geschikt voor = RVS
- 1kg rol
Normen:
AWS A.5.9: ER 316L-Si
EN ISO 14343-A: G 19 12 3 LSi
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 105 mm |
| Weight | 1,09 kg |