Lasdraad MIG
Deze INE MIG gasloze lasdraad is geschikt voor het lassen van staalplaat tot 5,0mm dikte. Het is een gasloze MIG staal lasdraad conform AWS E71T-GS. De lasdraad is gevuld met fluxpoeder, wat verbrand tijdens het lassen. Hierdoor ontstaat er beschermgas, waardoor het gebruik van gas niet meer nodig is en u zonder gasfles overal kan lassen.
- merk = INE
- dikte = 0,8mm
- spoelmaat = D100
- type = BA71TGS
- geschikt voor = staal
- 0,9kg rol
Normen:
AWS A5.20: E71T-GS
EN ISO 17632-A: T 42 Z W N 1 H15
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 105 mm |
| Weight | 0,99 kg |