Laselektroden basisch
Basische gecoate staafelektrode met laag waterstofgehalte voor koolstof- en C-Mn-staal
Deze INE basische laselektroden zijn geschikt voor verbindingen waar hoge mechanische eisen worden gesteld, maar ook voor het onderhoudslassen op vervuilde materialen. Het zijn basische laselektroden conform AWS E7018-1. De dubbele bekleding zorgt ervoor dat deze elektrode zich zeer makkelijk last.
Gemakkelijk verwijderbare slak.
Verder zijn de laselektroden geschikt voor alle lasposities.
Specificaties:
- merk = INE
- dikte = 3.2mm
- lengte = 350mm
- geschikt voor = staal
- aantal =54st
- verpakking = 2.0kg
Chemische analyse: - C 0.05
- Si 0.40
- Mn 1.40
Normen:
- AWS A 5.1 ASME SFA 5.1: E7018-1
- AWS A 5.1 ASME SFA 5.1: E4918-1
- EN ISO 2560-A: E 42 4 B 4 2 H5
Certificaten:
- ABS - LRS - RINA - DNV - TÜV - DB
*Certificaten zijn op aanvraag verkrijgbaar
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 355 mm |
|---|---|
| Width | 67 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 2,00 kg |