Deze luchtdebietmeter van Soldatech is ontworpen voor de EWH5F om het luchtdebiet efficiënt te regelen en is gemakkelijk te hanteren, zodat nauwkeurige aanpassingen en een optimale werking gegarandeerd zijn. let op: elke EWH5F wordt geleverd met 1 luchtdebietmeter.
Specificaties
| Materiaal | PVC |
| Bewaar temperatuur | -10°C to 55°C |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 110 mm |
| Productbreedte | 40 mm |
| Producthoogte | 40 mm |
| Productgewicht | 0,05 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 125 mm |
| Verpakkingsbreedte | 50 mm |
| Verpakkingshoogte | 50 mm |
| Gewicht | 0,06 Kg |