Batterij
Deze Duracell lithium knoopcel batterij kan voor verschillende toepassingen gebruikt worden en is geschikt voor bijvoorbeeld lashelmen.
3V lithium
capaciteit = 540mAh
diameter = 28mm
Geschikt voor de lashelmen EWH980, PRSH04A en PRSH06A.
Productafmetingen:
| Length | 28 mm |
|---|---|
| Width | 28 mm |
| Height | 5 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,12 kg |