Deze dioptische loep zorgt voor een betere zichtbaarheid van het werkstuk, waardoor het lasgebied beter zichtbaar is. Voor werkzaamheden die een hoge precisie vereisen, is een lasloep onmisbaar. Deze lens biedt verbeterde focus en details, waardoor het een onmisbaar hulpmiddel is voor ingewikkelde lassen.
Ideaal voor brildragers, omdat het niet nodig is een bril op sterkte te dragen tijdens het gebruik van de automatische lashelm, voor een comfortabelere en onbelemmerde laservaring.
Specificaties
| Aantal per verpakking | 1 pcs. |
| Dioptrie | 2.75 dpt |
| Materiaal | 100% polycarbonaat |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 108 mm |
| Productbreedte | 51 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 0,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 0 mm |
| Verpakkingsbreedte | 0 mm |
| Verpakkingshoogte | 0 mm |
| Gewicht | 0,00 Kg |