Lasvenster / lasglas set
- maat = 101,5 x 49,7 x 0,8mm
- binnenzijde
- 5 stuks
Geschikt voor de volgende automatische lashelmen: EWH1, EWH1LK, EWH1LE, EWH1LF en EWH1LL.
Productafmetingen:
| Length | 102 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 1 mm |
| Weight | 0,01 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 180 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 8 mm |
| Weight | 0,10 kg |