Set slijplenzen (5 stuks) van Soldatech.
Deze lenzen hebben:
- Anti-fog coating: zorgt voor helder zicht, zelfs in omgevingen met hoge temperaturen.
- Stootbescherming: voorkomt effectief dat vonken en spatten je ogen bereiken.
- Hoogwaardig materiaal: krasbestendig en duurzaam voor langdurig gebruik.
Specificaties
| Aantal per verpakking | 5 stuks |
Productafmetingen:
| Length | 220 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 2 mm |
| Weight | 200,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,21 kg |