Verstelbare lasmagneet
De zwenkbare magneten kunnen voorwerpen vasthouden in bijna alle hoeken.
Deze magneet draait 360graden.
Beide keramische magneten houden 22,5kg.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 320 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 1,62 kg |