Onafhankelijke vierklauwplaat
Met behulp van deze klauwplaat wordt het te bewerken stuk metaal vastgeklemd. De plaat is onafhankelijk, dus de klauwen kunnen elk apart van elkaar aangespannen worden en ook andersom geplaatst worden. Hierdoor kan ook materiaal met een afwijkende vorm worden vastgeklemd.
diameter = 250mm
cilindrische pasrand
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 0 mm |
| Productbreedte | 0 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 20,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 310 mm |
| Verpakkingsbreedte | 310 mm |
| Verpakkingshoogte | 220 mm |
| Gewicht | 20,80 Kg |