Lasstaaf TIG
Deze INE TIG lasdraad staal is geschikt voor ongelegeerde en fijnkorrel staalsoorten. Het is een TIG staal SG2 lasdraad conform AWS ER70S-6.
Deze lasdraad wordt gebruikt voor het lassen van machines, voertuigen, bruggen, tanks en in de scheepsbouw.
- merk = INE
- dikte = 3,2mm
- SG2
- geschikt voor = staal
- lengte = 1 meter
- 5kg staaf
Normen:
AWS A 5.18: ER70S-6
EN ISO 636-A: W 46 4 W3Si1
DB 42.064.08/01
TÜV 07852
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.040 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 5,35 kg |