Lasdraad TIG
Deze INE TIG lasdraad RVS is geschikt voor het verbinden van gelijk- en ongelijksoortige typen RVS. Het is een TIG lasdraad RVS conform AWS E316L-Si. Deze lasdraad is geschikt voor toepassingen waar een hoge mate van roestwerendheid gewenst is.
- merk = INE
- dikte = 1,6mm
- TIG 316LSi
- geschikt voor = RVS
- lengte = 1 meter
- 5kg staaf
Normen:
AWS A 5.9: ER316LSi
EN ISO 14343-A W 19 12 3 LSi
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.040 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 5,27 kg |