Lift TIG toorts LT26 / lastoorts / laspistool
Deze Soldatech lastoorts beschikt over een ergonomische handgreep, een hittebestendige hoes en is geschikt voor lasapparaten met een Lift-TIG functie.
Alle slijtonderdelen voor deze toorts zijn ook verkrijgbaar.
lengte = 4 meter
inschakelduur = 35%
belasting DC (bij argon) = 180A
belasting AC (bij argon) = 150A
gasgekoeld
wolfraam elektroden bereik = 1.6 - 3.2mm
Wordt geleverd inclusief:
3x keramisch gasmondstuk = 5, 6 en 7mm
- 3x spantanghouder = 1.6 / 2.0 / 2.4
2x afdichtingskap = kort en lang
- dinse kabelkoppeling = 13mm
Specificaties
| Lengte | 4 m |
| Aansluiting | DIN 13mm |
| Koelsysteem | gas |
| Belasting DC (bij argon) | 180A |
| Belasting AC (bij argon) | 150A |
| Duty cycle | 35% |
| Wolfraam Elektroden Bereik | 1.6 - 3.2mm |
Productafmetingen:
| Length | 4.000 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 2,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 325 mm |
|---|---|
| Width | 325 mm |
| Height | 90 mm |
| Weight | 2,20 kg |