TIG toorts TLT18 / lastoorts / laspistool
Deze Soldatech watergekoelde lastoorts beschikt over een ergonomische handgreep en een kogelgewricht aan de onderkant van de toorts. Dit in combinatie met de optimale positie van de schakelaar zorgen voor een groot gebruiksgemak in alle lasposities.
Alle slijtonderdelen voor deze toorts zijn ook verkrijgbaar.
lengte = 4 meter
inschakelduur = 35%
belasting DC (bij argon) = 350A
belasting AC (bij argon) = 260A
watergekoeld
wolfraam elektroden bereik = 1.6 - 3.2mm
Wordt geleverd inclusief:
keramisch gasmondstuk = 5, 6 en 7mm
- spantanghouder = 3.2mm
- spantang = 1.6 / 2.0 / 2.4
- dinse kabelkoppeling = 13mm
- isolator ring = 21mm
- afdichtingskap = kort en lang
Specificaties
| Lengte | 4 m |
| Koelsysteem | water |
| Belasting DC (bij argon) | 350A |
| Belasting AC (bij argon) | 260A |
| Duty cycle | 35% |
| Wolfraam Elektroden Bereik | 1.6 - 3.2mm |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 4.000 mm |
| Productbreedte | 30 mm |
| Producthoogte | 95 mm |
| Productgewicht | 2,18 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 505 mm |
| Verpakkingsbreedte | 380 mm |
| Verpakkingshoogte | 100 mm |
| Gewicht | 2,63 Kg |