Slangenpakket / tussen kabelpakket
Dit Soldatech tussenpakket dient als verbinding tussen een draadaanvoer unit en machine van een watergekoeld MIG lasapparaat. Het pakket bestaat uit:
stroomkabel = 50mm² met 13mm DIN koppelingen
stuurstroomkabel met 7-polige multistekker
gasslang met snelkoppeling
waterslang met snelkoppelingen
lengte = 10m
Productafmetingen:
| Length | 12.000 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 17,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 475 mm |
|---|---|
| Width | 475 mm |
| Height | 310 mm |
| Weight | 18,10 kg |