Contacttip
Geschikt voor de MIG MAG toorts MLT15.
schroefdraad = M6
draaddikte = 0,8mm
lengte = 25mm
Productafmetingen:
| Length | 25 mm |
|---|---|
| Width | 6 mm |
| Height | 6 mm |
| Weight | 0,005 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,01 kg |