Contacttip voor aluminium
Geschikt voor de MIG MAG toorts MLT15.
schroefdraad = M6
draaddikte = 0,6mm
lengte = 25mm
50 stuks
Productafmetingen:
| Length | 25 mm |
|---|---|
| Width | 6 mm |
| Height | 6 mm |
| Weight | 0,01 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 115 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,27 kg |