Contacttip voor aluminium
Geschikt voor de MIG MAG toorts MLT401 en MLT501.
schroefdraad = M8
draaddikte = 1,2mm
lengte = 30mm
50 stuks
Productafmetingen:
| Length | 30 mm |
|---|---|
| Width | 10 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,02 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 125 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 1,00 kg |