Keramische dop plasmatoorts
Geschikt voor de plasmatoorts PL80.
80 - 100A
prijs per stuk
Productafmetingen:
| Length | 28 mm |
|---|---|
| Width | 32 mm |
| Height | 32 mm |
| Weight | 0,26 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,03 kg |
Keramische dop plasmatoorts
Geschikt voor de plasmatoorts PL80.
80 - 100A
prijs per stuk
| Length | 28 mm |
|---|---|
| Width | 32 mm |
| Height | 32 mm |
| Weight | 0,26 kg |
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,03 kg |