Tip plasmatoorts
Geschikt voor de plasmatoorts PL80.
maat = 1.7mm
80 - 100A
prijs per stuk
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 27 mm |
| Productbreedte | 20 mm |
| Producthoogte | 20 mm |
| Productgewicht | 0,022 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 100 mm |
| Verpakkingsbreedte | 100 mm |
| Verpakkingshoogte | 20 mm |
| Gewicht | 0,22 Kg |