Tip plasmatoorts
Geschikt voor de plasmatoorts PL80.
maat = 1.7mm
80 - 100A
10 stuks
Productafmetingen:
| Length | 28 mm |
|---|---|
| Width | 22 mm |
| Height | 22 mm |
| Weight | 0,01 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,30 kg |
Tip plasmatoorts
Geschikt voor de plasmatoorts PL80.
maat = 1.7mm
80 - 100A
10 stuks
| Length | 28 mm |
|---|---|
| Width | 22 mm |
| Height | 22 mm |
| Weight | 0,01 kg |
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,30 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren