Tip plasmatoorts
Geschikt voor de plasmatoorts PL141.
maat = 1.7mm
80 - 100A
10 stuks
Productafmetingen:
| Length | 20 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 14 mm |
| Weight | 0,02 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 125 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,20 kg |
Tip plasmatoorts
Geschikt voor de plasmatoorts PL141.
maat = 1.7mm
80 - 100A
10 stuks
| Length | 20 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 14 mm |
| Weight | 0,02 kg |
| Length | 125 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,20 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren