Gaslens
Geschikt voor TIG lastoortsen.
maat = 2,0mm
lengte = 50mm
Productafmetingen:
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 19 mm |
| Height | 19 mm |
| Weight | 0,04 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,39 kg |
Gaslens
Geschikt voor TIG lastoortsen.
maat = 2,0mm
lengte = 50mm
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 19 mm |
| Height | 19 mm |
| Weight | 0,04 kg |
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,39 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren