Rateltakel met arm
Deze robuuste Torso rateltakels zijn ideaal voor hijswerkzaamheden. Ze zijn eenvoudig te bedienen en daardoor prettig om mee te werken. De takels worden geleverd inclusief een stevige lastketting. Beide haken (onder en boven) zijn 360 graden draaibaar en voorzien van een veiligheidsklep.
Technische specificaties:
capaciteit = 250kg
max. hijshoogte = 1,8m
ketting = 4 x 20mm
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 1.800 mm |
| Productbreedte | 70 mm |
| Producthoogte | 90 mm |
| Productgewicht | 1,85 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 240 mm |
| Verpakkingsbreedte | 90 mm |
| Verpakkingshoogte | 125 mm |
| Gewicht | 2,35 Kg |