Dit duurzame patroonfilter kan specifiek worden gebruikt voor de mobiele lasrookafzuigers LDA02 / LDA02P.
Het filter heeft een thermisch gebonden ePTFE-membraan met een groot oppervlak voor een hoge opvangcapaciteit.
Het filter heeft een filtratie-efficiëntie van klasse H14 en kan worden gereinigd met perslucht, zodat het tijdens onderhoud niet hoeft te worden verwijderd.
Elke LDA02-serie afzuiger wordt standaard geleverd met dit Cartridge-filter inbegrepen
Specificaties
| Filtermateriaal | polyMIGHT PTFE 65 |
| Filtertechnologie | Reinigbaar patroonfilter |
| Filteroppervlak | 18 m² |
| Filterefficiëntie | H14 Klasse |
Productafmetingen:
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 350 mm |
| Height | 600 mm |
| Weight | 6,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 620 mm |
|---|---|
| Width | 375 mm |
| Height | 375 mm |
| Weight | 10,00 kg |