Lasdraaitafel
Deze Cowley lasmanipulator wordt gebruikt voor het plaatsen van een werkstuk in de gewenste laspositie. Hierdoor kan er optimaal gelast worden en wordt er een uitstekende lasverbinding gerealiseerd.
Specificaties:
spanning = 230V
frequentie = 50/60 Hz
vermogen = 80W
rotatiesnelheid = 0,2-2rpm
diameter tafel = 350mm
horizontale laadcapaciteit = 100kg
verticale laadcapaciteit = 50kg
max. ampere = 250A
lengte kabel van het voetpedaal = 1,8m
Productafmetingen:
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 525 mm |
| Height | 420 mm |
| Weight | 41,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 540 mm |
|---|---|
| Width | 440 mm |
| Height | 475 mm |
| Weight | 45,00 kg |