Losse naalden
Deze geharde naalden zijn geschikt voor de pneumatische naaldbikhamer NBH12H.
12 stuks
diameter = 3mm
Productafmetingen:
| Length | 128 mm |
|---|---|
| Width | 3 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 0,089 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 175 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 1 mm |
| Weight | 0,09 kg |