Heftruck verlengstuk gesloten type 10cm
- lengte = 2400mm
- binnenmaat = 110 x 53mm
- buitenmaat = 122 x 65mm
- prijs is voor 1 set
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 2.550 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 80,40 kg |