Heftruck verlenglepels gesloten type 12cm
- lengte = 1800mm
- binnenmaat = 130 x 58mm
- buitenmaat = 142 x 70mm
- dikte ijzer = 5,4mm
- prijs is voor 1 set
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.950 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 68,70 kg |