Heftruck verlenglepels gesloten type 16cm
- lengte = 1800mm
- binnenmaat = 170 x 63mm
- buitenmaat = 182 x 75mm
- dikte ijzer = 5,4mm
- prijs is voor 1 set
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.950 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 84,00 kg |