Etagewagen / magazijnwagen / orderpickwagen
Deze tafelwagen is uitermate geschikt voor verschillende doeleinden zoals het opbergen en verplaatsen van allerlei soorten goederen. Handig in bijvoorbeeld het magazijn en de werkplaats.
De wagen beschikt over 3 schappen en 4 wielen, waarvan 2 zwenkwielen met rem en 2 bokwielen.
Technische specificaties:
max. draagvermogen = 350kg
laadvlak = 900 x 500mm
hoogte onderste schap = 290mm
hoogte tussen onderste en tweede schap = 320mm
hoogte tussen tweede en hoogste schap = 320mm
plaatdikte = 3mm
wiel maat = 200 x 50mm
Productafmetingen:
| Length | 1.020 mm |
|---|---|
| Width | 510 mm |
| Height | 950 mm |
| Weight | 57,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 930 mm |
|---|---|
| Width | 530 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 59,00 kg |