Kabeltrekker
TORSO Staaldraadtakels zijn zeer robuste draagbare takels.De takels zijn geschikt voor verschillende applicaties zowel horizontaal als verticaal. Om overbelasting te voorkomen is de handmatig bedienbare hendel voorzien van een breekpen.
De belastbaarheid van de takel kan worden verhoogd doormiddel van een katrol/klapblok.
Specificaties:
- capaciteit = 800kg
- kabellengte = 20mtr
- kabeldiameter = 8.3mm
- slag = 52mm
- hendelbeweging
- max. handkracht = 28kg
- gewicht staaldraadtakel = 6,25kg
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 426 mm |
| Productbreedte | 60 mm |
| Producthoogte | 235 mm |
| Productgewicht | 16,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 800 mm |
| Verpakkingsbreedte | 400 mm |
| Verpakkingshoogte | 120 mm |
| Gewicht | 0,00 Kg |