Handtakel met kabel
Multifunctioneel hulpmiddel. Geschikt voor het trekken van lasten en bijvoorbeeld het spannen van kabels.
Verhard en gegalvaniseerd.
Veiligheidshaken voor zware ladingen.
Een frame constructie met H-D frame bouten.
- trekkracht dubbele lijn = 4000kg
- trekkracht enkele lijn = 2000kg
- diameter kabel = 5,5mm
- hefboomwerking = 15:1
- max. kabellengte = 130cm
- totale lengte = 185cm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 4,9 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 680 mm |
|---|---|
| Width | 135 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 5,50 kg |