Rolkoevoet
- capaciteit = 1,5t
- lengte = 2000mm
- max. hoogte = 145mm
- rol diameter = 75mm
- rol breedte = 55mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 17,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 2.100 mm |
|---|---|
| Width | 420 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 22,00 kg |