Transportrollen
- capaciteit = 3 ton
- wielmaat = 90 x 85mm
- maat platform = 330 x 195mm
- nylon rollers = 4
Productafmetingen:
| Length | 395 mm |
|---|---|
| Width | 219 mm |
| Height | 96 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 410 mm |
| Height | 130 mm |
| Weight | 9,50 kg |