Transportrollen
- capaciteit = 3 ton
- wielen = 4x nylon
- wielmaat = 90 x 85mm
- stuurbaar
- maat platform = 185 x 150mm
Productafmetingen:
| Length | 1.160 mm |
|---|---|
| Width | 225 mm |
| Height | 105 mm |
| Weight | 13,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 245 mm |
|---|---|
| Width | 1.160 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 15,75 kg |