Transportrollen
Deze transportrollen zijn voorzien van sterke PU rollen, deze bieden stevigheid op bijna alle ondergronden en hebben door de samenstelling van het materiaal een lange duurzaamheid.
capaciteit = 4 ton
wielen = 4x PU
wielmaat = 70 x 80mm
lengte verbindingsstang = 995mm
dubbel
maten platform = 130 x 130mm
Productafmetingen:
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 13,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 190 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 15,00 kg |