Transportrollen
Deze transportrollen zijn voorzien van sterke PU rollen, deze bieden stevigheid op bijna alle ondergronden en hebben door de samenstelling van het materiaal een lange duurzaamheid.
capaciteit = 4 ton
wielen = 4x PU
wielmaat = 70 x 80mm
stuurbaar
diameter rond platform = 150mm
Productafmetingen:
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 12,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 14,30 kg |