Transportrollen
Deze transportrollen zijn voorzien van sterke nylon rollen, deze rijden het beste op een gladde en vlakke ondergrond. Daarbij laten de wielen geen sporen na.
capaciteit = 6 ton
wielen = 6x nylon
wielmaat = 90 x 85mm
maat platform = 260 x 170mm
Productafmetingen:
| Length | 420 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 11,8 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 235 mm |
|---|---|
| Width | 430 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 13,00 kg |