Transportrollen
Deze transportrollen zijn voorzien van sterke PU rollen, deze bieden stevigheid op bijna alle ondergronden en hebben door de samenstelling van het materiaal een lange duurzaamheid.
capaciteit = 12 ton
wielen = 12x PU
wielmaat = 70 x 80mm
lengte van de verbindingsstang = 1500mm
dubbel
maat platform = 280 x 180mm
Productafmetingen:
| Length | 256 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 38,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 276 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 40,00 kg |