Transportrollen
Deze transportrollen zijn voorzien van sterke PU rollen, deze bieden stevigheid op bijna alle ondergronden en hebben door de samenstelling van het materiaal een lange duurzaamheid.
capaciteit = 12 ton
wielen = 8x PU
wielmaat = 110 x 60mm
maat platform = 270 x 230mm
Productafmetingen:
| Length | 430 mm |
|---|---|
| Width | 340 mm |
| Height | 155 mm |
| Weight | 38,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 360 mm |
|---|---|
| Width | 430 mm |
| Height | 250 mm |
| Weight | 40,00 kg |