Transportrollen
Deze transportrollen zijn voorzien van sterke PU rollen, deze bieden stevigheid op bijna alle ondergronden en hebben door de samenstelling van het materiaal een lange duurzaamheid.
capaciteit = 12 ton
wielen = 12x PU
wielmaat = 70 x 80mm
stuurbaar
diameter rond platform = 180mm
hoogte platform = 110mm
lengte van het handvat = 1100mm
Productafmetingen:
| Length | 750 mm |
|---|---|
| Width | 450 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 58,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 770 mm |
|---|---|
| Width | 470 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 65,10 kg |