Transportrollen
Deze transportrollen zijn voorzien van sterke PU rollen, deze bieden stevigheid op bijna alle ondergronden en hebben door de samenstelling van het materiaal een lange duurzaamheid.
capaciteit = 18 ton
wielen = 18x PU
wielmaat = 70 x 80mm
lengte verbindingsstang = 1615mm
dubbel
maat platform = 280 x 260mm
Productafmetingen:
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 550 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 51,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 320 mm |
|---|---|
| Width | 570 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 57,10 kg |