Transportrollen
Deze transportrollen zijn voorzien van sterke PU rollen, deze bieden stevigheid op bijna alle ondergronden en hebben door de samenstelling van het materiaal een lange duurzaamheid.
capaciteit = 18 ton
wielen = 18x PU
wielmaat = 70 x 80mm
stuurbaar
diameter rond platform = 200mm
Productafmetingen:
| Length | 780 mm |
|---|---|
| Width | 550 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 94,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 800 mm |
|---|---|
| Width | 570 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 97,00 kg |